Centrum Svítání
Libušina 156
Svratka
tel. 605 459 764
HSadovska@seznam.cz
obrázky profil

Věříte v existenci a pomoc andělů?

Ano (203 | 95%)
Ne (10 | 5%)

Poselství, která mi byla sdělena skrze mé nitro

Obrázky Animace
"Láska prorůstá světem a my, co v ní žijem, jen a jen kvetem. Když zášť vpustíš, tak radost a štěstí opustíš. Kvetoucí louka Tvého srdce obsahuje vše, co k životu potřebuješ. Lásku, radost, štěstí i zdraví. Zdravá duše, zdravé tělo. V harmonii udržuj se celý den, ať v noci přijde krásný, šťastný sen.
A zahrada rozkvete, plamen zasvítí a celou duši osvítí. Toť vůlí je mou. Já Jsem světlo, radost a hojnost všeho. Ve mně zůstaň stát a já v Tobě. Pak uvidíš, že i žal a smutek může dobrem býti.
Pro to se rozhodni a zažiješ změnu, kterou tak očekáváš. Šiř lásku a vůli mou, pak hojnost pocítíš."

Staniž se!
Amen
"Motýlí křídla zrcadlí závoje, skrz které viděti je na druhou stranu. Když se ale z druhé strany podíváš na sebe, také může Tě jiný člověk posouditi. Věz, že láska a víra v dobro druhých může spasiti svět.
A Matce Zemi pomůže ta změna chápání křídel motýlích. Protože vše záleží na úhlu pohledu Tvého.
Láska je vítězství všech. Toto poselství šířiti můžeš dále."

Semuel a ostatní strážci
"Souvislosti životní důležitou úlohou jest pochopiti dnes. Růst Tvůj zítřejší je dnešních zkušeností následkem. V dnešku musíš najít zítřek. Toto zjištění Tě posiluje v Tvých úkolech životních. Stojíme za Tebou vždy. Jsi naším dítkem nebeským, jsi jednou z nás. Vytrvej ve své zkoušce. Klidem napň srdce své, ať světlo září v dáli a viděna jsi i pro ještě nevidoucí. Cítit se nauč srdcem svým ještě více, pocítíš mír a radost životní."

SEmuel
"Změny v životě přicházejí, aby Ti dopomohly k pochopení životních událostí. Aby Tě přivedly k lásce a světlu. K nalezení vlastního štěstí a vlastní Tvé cesty, na které máš být, aby jsi mohla splnit svůj životní úkol. Hledej světlo ve všem, co potkáváš a prožíváš. Vše je jen dobrým přínosem do Tvého života. Nestrachuj se, prožívej každou vteřinu svého života, neboť pouze v něm najdeš uskutečnění úkolu svého."

Semuel
"Sdílení, jakožto součást života, je tak důležitým dílem, který ukazuje stupínek vývoje Tvého. Věz, že na cestě správné nacházíš se, a sdílej informace, které máš, s ostatními. Učení, chápání a předávání, to je cestou k lásce, klidu a harmonii. To je i jedinou cestou ke zdraví a rovnováze mezi tělem a duší Tvou. Přemýšlej o tom a pracuj nadále, ať v harmonii setrváš každý den.

S láskou, Semuel
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one